مانلی پرواز

خانه

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تورهای نوروز 97

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

اخبار گردشگری

رزرو خارجی: 88103828 - 021  رزرو داخلی: 88102064 - 021     telegramup چرا تور تایلند از پرطرفدارترین تورهای نوروزی است    instagramup چرا تور تایلند از پرطرفدارترین تورهای نوروزی است 

s5_logo چرا تور تایلند از پرطرفدارترین تورهای نوروزی است

3rP8TAIwDWCovX6AAAAAASUVORK5CYII= چرا تور تایلند از پرطرفدارترین تورهای نوروزی است

 

تور تایلند از سه مسیر اصلی تور بانکوک، تور پوکت، تور پاتایا و تورهای ترکیبی این سه مسیر تشکیل شده است. تایلند یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در جهان است که سالانه توریست‌های زیادی را به سمت خود جذب می‎کند. آمارهای ارائه شده از سفرهای نوروزی ایرانیان در سال‌های پیش نشان می‎دهد که تورهای تایلند حجم زیادی از سفرهای نوروزی خارجی هم‌وطنان‎مان را به خود اختصاص داده است. در این مطلب به مهمترین جاذبه‎های گردشگری تایلند که مورد توجه گردشگران است، خواهیم پرداخت:

تور تایلند نوروز 97

تایلند که به سرزمین لبخندها شهرت دارد، جواهری در آسیای جنوب شرقی است. این کشور زیبا را باید حداقل یک بار در عمرتان ببینید. این کشور با اینکه در سال‌های اخیر برای جذب گردشگران، بسیار توسعه یافته و مراکز خرید و هتل‌ها و رستوران‌های زیادی در آن ساخته شده است، اما هنوز هم طبیعت بکر و زیبای خود را حفظ کرده و بهترین مکان برای یک سفر ماجراجویانه در دل طبیعت وحشی است. از سواحل زیبا در جنوب گرفته تا روستاهای کوهستانی در شمال، تایلند با طبیعت زیبا و دل انگیزش شما را شگفت زده خواهد کرد.